Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

#muzike

Posts tagged as #muzike on Instagram

2.035 Posts

👇 👇 👇 👇 👇 👇 👇 https://youtu.be/dSUD6SyVoNc "Ka një mot e gjysëm viti" #osmankastrati #cover #shqip #popullore #muzike #estrada ##prizreni #kosova #shqiperi #kengeteshpirtit
Kënga e sotme 🎤 është ndër ato që sapo ta dëgjosh do të të ngelet në mendje gjithë ditën (duke e kënduar me zë ose jo) 😝  Kontrollo story për ta zbuluar cila është! :) #kenge #covers #muzike #instrumente #kengecovertefamshme #voteyourfavorite #akademiahollywood #tirana
@elvanagjataaaa 🔝
Si ju duk kënga e re e @arianagrande ? 😍  #kenge #kengetereja #muzike #hits #akademiahollywood
Wooohh! @officialazm @bleona_hasaniii @besimhasaniiii .. Songmaking In the future🙏🏼.. #stylish_beats_productions #musicproducer #songwriter #musician #rnb #muzike #shqipe #trap #pop #insta #beatmaker #instrumentals #mystudio #newmusic #lit #producer #instagood #wehere
🇦🇱Song ‘’Maria’’ By Stylish Beats Productions.. @officialazm We ready🔥🔥 #beats #beatmaker #shqip #muzike #songs #rap #rnb #hiphop #dance #trap #studio #stylish_beats_productions #musicproducer #songmaker #mymusic #songwriter #kosov #artistetshqipetar #like #fam #artists
Pse është historik çmimi #pulitzer që mori @kendricklamar ?! 🧐 Që prej 1943, bordi i çmimeve #pulitzer vendosi që përfshijë edhe muzikantët. Deri më tani ky çmim i është dhënë muzikantëve të zhanreve të muzikës #klasike dhe #jazz 😬 prandaj dhe fitorja e #kendricklamar ishte kaq domethënëse. 😎 #joecoscarelli , anëtar i bordit, tha se “Albumi #damn është koleksion virtuoz këngësh që unifikohet në mënyrë autentike dhe ritmike, duke kapur kompleksitetin e jetës moderne të Afro-Amerikanëve” ✌🏼 #muzike #pulitzer #kendricklamar #damn #cmime #muzikejazz #hiphop #muzikeklasike #akademiahollywood #tirana
Sonte, motive shqiptare me #vetemshqip @enis.keta @art.kercuku ———————————— #788cocktailbar #788bar #motive #kuqezi #tradite #historia #muzike #durres #shqiperi
E gjen dot kush e ka kënduar versionin origjinal të këngës që kemi postuar në story? Check it out! 🤘🏻 #discoverthecover #coversong #kenge #muzike #gjejkengetarin #akademiahollywood #tirana
#muzike per veshet# vetem tek La Bottega Dei Sapori

Loading